Nie. #213980
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
LMC Cruiser Comfort T 732 G
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 10:25)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | LMC |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Cruiser Comfort T 732 G |
| Początkowa rejestracja | 10/2019 |
| Przebieg | 36.766 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.400 kg |
| Długość w mm | 7.525 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Drugi zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Seevetal
Kod Pocztowy: 21220
Odległość:
... km
Nie. #213980
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
LMC Cruiser Comfort T 732 G
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 10:25)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.