Nie. #229459
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
LMC 530K
Ładowanie ...
(wt., 26.05.2026, 09:57)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil przyczepy kempingowej
| Marka | LMC |
| Model | 530K |
| Początkowa rejestracja | 04/2003 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 1.500 kg |
| Mover / pomoc w manewrowaniu | Tak |
| HU ważny | Tak |
| HU ważne do | 08/2027 |
| Długość w mm | 6.802 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Sprzęgło antypoślizgowe | Tak |
| Parking / klimatyzator dachowy | Nie |
| Liczba miejsc do spania | 4 |
Sprzęt
| Liczba przyłączy butli gazowej | 1 |
| ATC / system antypoślizgowy | |
| Układ hamulca najazdowego | |
| Kuchnia | |
| Osłona dyszla | |
| Łóżko pojedyncze | |
| Elektryczne ogrzewanie dodatkowe | |
| Bagażnik rowerowy | |
| Zbiornik świeżej wody | |
| Ogrzewanie gazowe | |
| Lodówka | |
| System TV / SAT | |
| Markiza | |
| WC |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzenie dachu przez grad
Naprawiono drzwi wejściowe
Schäden
Lokalizacja
Niemcy, Hüffler
Kod Pocztowy: 66909
Odległość:
... km
Nie. #229459
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
LMC 530K
Ładowanie ...
(wt., 26.05.2026, 09:57)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.