Nie. #222846
Aktywny
Laika Kreos 5010
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 15:33)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Laika |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Kreos 5010 |
| Początkowa rejestracja | 07/2011 |
| Przebieg | 58.585 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 115 kW (156 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.250 kg |
| Długość w mm | 7.390 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Poprzedni właściciel miał uszkodzenie wody po lewej stronie, zostało naprawione, niestety nie ma zdjęć, małe uszkodzenia lakieru z przodu przedniego dachu, tylnych drzwi po prawej stronie i maski.
Lokalizacja
Niemcy, Bad Homburg
Kod Pocztowy: 61348
Odległość:
... km
Nie. #222846
Aktywny
Laika Kreos 5010
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 15:33)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.