Nie. #225087
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Laika Ekovip 5.0
Ładowanie ...
(pon., 01.06.2026, 09:42)
Dostępność: 12. Juni 2026
Cena wywoławcza:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Laika |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Ekovip 5.0 |
| Początkowa rejestracja | 12/1997 |
| Przebieg | 268.900 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.800 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Lekkie uszkodzenie lakieru, uszkodzony stopień, ale nadal sprawny Usterki związane z wiekiem
Lokalizacja
Niemcy, Halberstadt
Kod Pocztowy: 38820
Odległość:
... km
Nie. #225087
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Laika Ekovip 5.0
Ładowanie ...
(pon., 01.06.2026, 09:42)
Dostępność: 12. Juni 2026
Cena wywoławcza:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.