Nie. #217144
Aktywny
Laika Ecovip 5
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 10:03)
Dostępność: 27. Juli 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Laika |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Ecovip 5 |
| Początkowa rejestracja | 01/1998 |
| Przebieg | 185.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 2.850 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Felgi aluminiowe | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Przeciek w prawym górnym rogu dachu - naprawiony
Aluminiowa okładzina u dołu po prawej - lekko porysowana
Lokalizacja
Niemcy, 21035 Hamburg
Kod Pocztowy: 21035
Odległość:
... km
Nie. #217144
Aktywny
Laika Ecovip 5
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 10:03)
Dostępność: 27. Juli 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.