Nie. #218557
Aktywny
Laika 695X
Ładowanie ...
(śr., 29.04.2026, 14:35)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Laika |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | 695X |
| Początkowa rejestracja | 10/2009 |
| Przebieg | 50.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2402 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.850 kg |
| Długość w mm | 7.297 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, System dźwiękowy, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Wymieniłem okna dachowe, ponieważ były już stare i jedno z nich przeciekało.
Akumulator rozruchowy jest już stary i wkrótce zostanie wymieniony.
niektóre zadrapania na zewnątrz są ledwo widoczne z powodu krzaków i gałęzi, ale są widoczne.
Wylot zbiornika na ścieki po stronie kuchennej jest szczelny, ale jeśli wyciągniesz suwak do końca, aby go opróżnić, pręt chwieje się i można go ponownie zamknąć tylko próbując kilka razy. prawdopodobnie sztywne połączenie między dźwignią pociągową a zaworem suwakowym jest zepsute.
Lokalizacja
Niemcy, Kaufbeuren
Kod Pocztowy: 87600
Odległość:
... km
Nie. #218557
Aktywny
Laika 695X
Ładowanie ...
(śr., 29.04.2026, 14:35)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.