Nie. #228245
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Laika 2109H
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 10:05)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Cena wydania:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Laika |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | 2109H |
| Początkowa rejestracja | 05/2026 |
| Przebieg | 50 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2184 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.090 kg |
| Długość w mm | 6.590 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Bez wad 18-calowy falownik aluminiowy, układ słoneczny 2 KW, lit 320ah, prysznic zewnętrzny, zewnętrzne przyłącze gazu, markiza elektryczna z diodą LED Pojazd jest nowy bez rejestracji ...
Lokalizacja
Niemcy, Rheine
Kod Pocztowy: 48431
Odległość:
... km
Nie. #228245
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Laika 2109H
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 10:05)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Cena wydania:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.