Nie. #224606
Aktywny
La Strada FLY
Ładowanie ...
(pt., 15.05.2026, 13:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | La Strada |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | FLY |
| Początkowa rejestracja | 08/2000 |
| Przebieg | 242.908 km |
| Podwozie | Renault |
| Moc silnika w kW | 84 kW (114 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2799 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | L-601-DH |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.300 kg |
| Długość w mm | 5.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Drugi zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Holandia, Menaam
Kod Pocztowy: 9036NS
Odległość:
... km
Nie. #224606
Aktywny
La Strada FLY
Ładowanie ...
(pt., 15.05.2026, 13:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.