Nie. #217557
Okazja do zakupu
La Strada Avanti L
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 13:24)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | La Strada |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Avanti |
| Modell | L |
| Początkowa rejestracja | 05/2013 |
| Przebieg | 153.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 109 kW (148 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Czujnik światła | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Drobne prace malarskie, nie są niezbędne
Lokalizacja
Niemcy, Greven
Kod Pocztowy: 48268
Odległość:
... km
Nie. #217557
Okazja do zakupu
La Strada Avanti L
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 13:24)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.