Nie. #218080
Okazja do zakupu
Knaus Van TI Plus 700 LF
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 13:12)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Van TI Plus |
| Modell | 700 LF |
| Początkowa rejestracja | 06/2023 |
| Przebieg | 5.800 km |
| Podwozie | VW |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1968 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 7.450 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Buchholz in der Nordheide
Kod Pocztowy: 21244
Odległość:
... km
Nie. #218080
Okazja do zakupu
Knaus Van TI Plus 700 LF
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 13:12)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.