Nie. #225111
Renegocjacja
Knaus Van TI Plus 650 MEG 4x4
Koniec aukcji: pt., 15.05.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Van TI Plus |
| Modell | 650 MEG 4x4 |
| Początkowa rejestracja | 07/2022 |
| Przebieg | 25.800 km |
| Podwozie | MAN |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1968 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 6.995 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Napęd na wszystkie koła | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Apple CarPlay |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Zadrapanie na tylnych lewych drzwiach do garażu.
Przypuszczalnie od kierownicy roweru.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Korntal-Münchingen
Kod Pocztowy: 70825
Odległość:
... km
Nie. #225111
Renegocjacja
Knaus Van TI Plus 650 MEG 4x4
Koniec aukcji: pt., 15.05.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.