Nie. #227052
Okazja do zakupu
Knaus Traveller
Ta aukcja wygasła (czw., 21.05.2026, 15:40)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Traveller |
| Modell | Traveller |
| Początkowa rejestracja | 07/1996 |
| Przebieg | 255.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.090 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Bluetooth, Ekran dotykowy |
Opis ogólny
Znane wady
Oznaki wieku na zewnątrz, lekko wilgotne od oleju,
Lokalizacja
Niemcy, Sassnitz
Kod Pocztowy: 18546
Odległość:
... km
Nie. #227052
Okazja do zakupu
Knaus Traveller
Ta aukcja wygasła (czw., 21.05.2026, 15:40)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.