Nie. #224829
Aktywny
Knaus Traveller
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 09:57)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Traveller |
| Modell | Traveller |
| Początkowa rejestracja | 06/1996 |
| Przebieg | 150.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 60 kW (82 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1929 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.200 kg |
| Długość w mm | 5.270 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Radio i dźwięk | Bluetooth |
Opis ogólny
Znane wady
Jesteśmy tego świadomi:
Uszkodzony akumulator
1 okno we wnęce przyklejone
Różne drobne plamy rdzy
Bagażnik rowerowy wymaga wymiany prętów mocujących
Lokalizacja
Niemcy, Köln
Kod Pocztowy: 51145
Odległość:
... km
Nie. #224829
Aktywny
Knaus Traveller
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 09:57)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.