Nie. #219784
Aktywny
Knaus Traveller
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 13:12)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Traveller |
| Modell | Traveller |
| Początkowa rejestracja | 04/2004 |
| Przebieg | 144.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 7.200 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy, Połączenie USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Jedna roleta zaciemniająca jest uszkodzona. Okładzina dachowa wnęki jest świeżo przyklejona.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Heikendorf
Kod Pocztowy: 24226
Odległość:
... km
Nie. #219784
Aktywny
Knaus Traveller
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 13:12)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.