Nie. #217918
Aktywny
Knaus Travel-Liner 708 G
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 10:06)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | Travel-Liner |
| Modell | 708 G |
| Początkowa rejestracja | 07/2001 |
| Przebieg | 144.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 7.080 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio, System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Soltau
Kod Pocztowy: 29614
Odległość:
... km
Nie. #217918
Aktywny
Knaus Travel-Liner 708 G
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 10:06)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.