Nie. #219849
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Knaus Tourer Van 500 MQ Vansation
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:19)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Tourer Van |
| Modell | 500 MQ Vansation |
| Początkowa rejestracja | 05/2023 |
| Przebieg | 26.500 km |
| Podwozie | VW |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1968 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.200 kg |
| Długość w mm | 5.890 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Czujnik światła | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Apple CarPlay |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Pompa wody w części mieszkalnej obecnie nie działa.
Moskitiera w drzwiach nadbudówki wymaga wymiany.
Lokalizacja
Niemcy, Nidderau
Kod Pocztowy: 61130
Odległość:
... km
Nie. #219849
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Knaus Tourer Van 500 MQ Vansation
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:19)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.