Nie. #206636
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Knaus Sunliner
Ładowanie ...
(śr., 29.04.2026, 16:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Sunliner |
| Początkowa rejestracja | 10/2003 |
| Przebieg | 17.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | 65XJTK |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Pomoc w parkowaniu | Tył |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Holandia, Zeewolde
Kod Pocztowy: 8224
Odległość:
... km
Nie. #206636
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Knaus Sunliner
Ładowanie ...
(śr., 29.04.2026, 16:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.