Nie. #207664
Aktywny
Knaus Sun Traveller 605 D
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 10:20)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Modell | 605 D |
| Początkowa rejestracja | 01/2008 |
| Przebieg | 174.600 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 115 kW (156 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Zarysowania, brak owiewki po stronie kierowcy, niedziałający tempomat
Lokalizacja
Niemcy, Unterföhring
Kod Pocztowy: 85774
Odległość:
... km
Nie. #207664
Aktywny
Knaus Sun Traveller 605 D
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 10:20)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.