Nie. #227716
Aktywny
Knaus Sun Traveller 575
Ładowanie ...
(sob., 23.05.2026, 09:27)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Model | 575 |
| Początkowa rejestracja | 03/1998 |
| Przebieg | 90.488 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.400 kg |
| Długość w mm | 5.770 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Szyby częściowo porysowane i drobne pęknięcia, rozdarte krawędzie kanapy, niewielki uszkodzony obszar na drzwiach do tylnego schowka, boczne panele po prawej stronie odbudowane, niewielkie wgniecenia na alkowie, brak przedniego zderzaka (lakier),
brak przedniego zderzaka (farba), małe pęknięcia poszycia/zderzaka tylnego,
Uszkodzony zamek drzwi pasażera
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Königshain-Wiederau
Kod Pocztowy: 09306
Odległość:
... km
Nie. #227716
Aktywny
Knaus Sun Traveller 575
Ładowanie ...
(sob., 23.05.2026, 09:27)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.