Nie. #225131
Aktywny
Knaus Sun Traveller
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 11:21)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Modell | Sun Traveller |
| Początkowa rejestracja | 03/2002 |
| Przebieg | 215.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | 88bvjt |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.009 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Radio i dźwięk | Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
Opis ogólny
Znane wady
normalne ostrogi użytkownika, ale z lewej i prawej strony pęknięcie i deukje maar niets wat heel noemenswaardig is. er zit een plek aan de binnenzijde van het luik waar de gasfles zich bevind waarvan het binnenpaneel wat rot is.
Lokalizacja
Holandia, Waalre
Kod Pocztowy: 5582BP
Odległość:
... km
Nie. #225131
Aktywny
Knaus Sun Traveller
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 11:21)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.