Nie. #209050
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Knaus Sun Traveller
Ładowanie ...
(pt., 03.04.2026, 15:42)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Modell | Sun Traveller |
| Początkowa rejestracja | 04/2001 |
| Przebieg | 113.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.680 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu |
Opis ogólny
Znane wady
Drzwi moskitiery: uszkodzona siatka, markiza: małe rozdarcie (zostało załatane w prowizoryczny sposób), gumowa uszczelka w świetliku wymaga wymiany, palnik gazowy na kuchence działa - ale już nie w pełnym zakresie (częściowo mały płomień)
Lokalizacja
Niemcy, Dinkelscherben
Kod Pocztowy: 86424
Odległość:
... km
Nie. #209050
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Knaus Sun Traveller
Ładowanie ...
(pt., 03.04.2026, 15:42)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.