Nie. #176546
Aktywny
Knaus Sun Traveller
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 10:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Modell | Sun Traveller |
| Początkowa rejestracja | 03/2001 |
| Przebieg | 226.373 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.800 kg |
| Długość w mm | 7.790 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Rdza na podwoziu
Lokalizacja
Niemcy, Cottbus
Kod Pocztowy: 03042
Odległość:
... km
Nie. #176546
Aktywny
Knaus Sun Traveller
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 10:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.