Nie. #224651
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Knaus Sun TI 650
Ładowanie ...
(czw., 28.05.2026, 10:06)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Sun TI |
| Modell | 650 |
| Początkowa rejestracja | 06/2006 |
| Przebieg | 110.000 km |
| Podwozie | Renault |
| Moc silnika w kW | 100 kW (136 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.862 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzone oba tylne narożniki.
Wgniecenia/zadrapania po prawej stronie pojazdu
Nieznaczne przejście rdzy w pojeździe/nadwoziu
Patrz zdjęcia
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Berlin
Kod Pocztowy: 12621
Odległość:
... km
Nie. #224651
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Knaus Sun TI 650
Ładowanie ...
(czw., 28.05.2026, 10:06)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.