Nie. #223379
Aktywny
Knaus Sun TI 600 UF
Ładowanie ...
(śr., 20.05.2026, 09:49)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Sun TI |
| Modell | 600 UF |
| Początkowa rejestracja | 05/2007 |
| Przebieg | 9.608 km |
| Podwozie | Renault |
| Moc silnika w kW | 88 kW (120 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2464 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.330 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
Opis ogólny
Znane wady
Niewielkie uszkodzenie obudowy tylnego światła (po lewej), małe wgniecenie po prawej stronie.
Lokalizacja
Niemcy, Neuwied
Kod Pocztowy: 56567
Odległość:
... km
Nie. #223379
Aktywny
Knaus Sun TI 600 UF
Ładowanie ...
(śr., 20.05.2026, 09:49)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.