Nie. #201898
Aktywny
Knaus Sport Traveller 505D
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 13:29)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Sport Traveller |
| Model | 505D |
| Początkowa rejestracja | 07/2006 |
| Przebieg | 132.300 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 81 kW (110 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2286 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
(Nieznane) uszkodzenie przedniej lewej wnęki naprawione przez poprzedniego właściciela w specjalistycznym warsztacie.
Normalne oznaki zużycia współmierne do wieku (ślady zadrapań na markizie i części bocznej w prawym górnym rogu)
Panele na drzwiach bocznych / drzwiach wejściowych do części mieszkalnej naprawione
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Altusried
Kod Pocztowy: 87452
Odległość:
... km
Nie. #201898
Aktywny
Knaus Sport Traveller 505D
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 13:29)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.