Nie. #228208
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Knaus Sport TI 600
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 09:55)
Dostępność: 01. August 2026
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Sport TI |
| Modell | 600 |
| Początkowa rejestracja | 06/2006 |
| Przebieg | 175.000 km |
| Podwozie | Renault |
| Moc silnika w kW | 84 kW (114 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2464 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | 8-KBX-67 |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Holandia, Elsloo
Kod Pocztowy: 6181 PB
Odległość:
... km
Nie. #228208
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Knaus Sport TI 600
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 09:55)
Dostępność: 01. August 2026
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.