Nie. #227028
Okazja do zakupu
Knaus Sport TI
Ta aukcja wygasła (czw., 21.05.2026, 15:30)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Sport TI |
| Modell | Sport TI |
| Początkowa rejestracja | 03/2007 |
| Przebieg | 93.000 km |
| Podwozie | Renault |
| Moc silnika w kW | 107 kW (145 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2464 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzone lusterko zewnętrzne po stronie pasażera
Lokalizacja
Niemcy, kaiklay@web.de
Kod Pocztowy: 89264
Odległość:
... km
Nie. #227028
Okazja do zakupu
Knaus Sport TI
Ta aukcja wygasła (czw., 21.05.2026, 15:30)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.