Nie. #85826
Renegocjacja
Knaus S-Liner 700 LEG
Koniec aukcji: pon., 27.04.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | S-Liner |
| Modell | 700 LEG |
| Początkowa rejestracja | 06/2004 |
| Przebieg | 80.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 6.940 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Drugi zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| System nawigacji | |
| Tapicerka | Tkanina |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Lekkie zadrapania z przodu po prawej i z tyłu po lewej stronie
Lokalizacja
Niemcy, Issum
Kod Pocztowy: 47661
Odległość:
... km
Nie. #85826
Renegocjacja
Knaus S-Liner 700 LEG
Koniec aukcji: pon., 27.04.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.