Nie. #219090
Okazja do zakupu
Knaus S-Liner 650 LG
Ta aukcja wygasła (czw., 30.04.2026, 13:35)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | S-Liner |
| Modell | 650 LG |
| Początkowa rejestracja | 09/2006 |
| Przebieg | 118.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 107 kW (145 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.950 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, System dźwiękowy, Połączenie USB, Bluetooth, Hotspot WLAN |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Manching
Kod Pocztowy: 85077
Odległość:
... km
Nie. #219090
Okazja do zakupu
Knaus S-Liner 650 LG
Ta aukcja wygasła (czw., 30.04.2026, 13:35)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.