Nie. #207208
Aktywny
Knaus FFB Tabbert 580 LS
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 14:45)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | FFB Tabbert 580 LS |
| Początkowa rejestracja | 08/1997 |
| Przebieg | 160.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 3 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.020 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie USB, Bluetooth |
Opis ogólny
Znane wady
- Jedna uszczelka olejowa wymaga wymiany
- Osłona zderzaka (tylny przedział zewnętrzny) ma otwór i jest zaklejona taśmą. Nie ogranicza działania
Lokalizacja
Niemcy, Otzberg
Kod Pocztowy: 64853
Odległość:
... km
Nie. #207208
Aktywny
Knaus FFB Tabbert 580 LS
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 14:45)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.