Nie. #217294
Okazja do zakupu
Knaus BoxStar 600 Street XL
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 15:00)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | BoxStar 600 |
| Modell | Street XL |
| Początkowa rejestracja | 03/2024 |
| Przebieg | 2.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 132 kW (179 PS) |
| Moc silnika w kW | 132 kW (179 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2184 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.998 mm |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Ogrzewanie siedzenia |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Selmsdorf
Kod Pocztowy: 23923
Odległość:
... km
Nie. #217294
Okazja do zakupu
Knaus BoxStar 600 Street XL
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 15:00)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.