Nie. #172822
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Karmann LT 28
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 09:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Karmann |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | LT 28 |
| Początkowa rejestracja | 06/1986 |
| Przebieg | 206.000 km |
| Podwozie | VW |
| Moc silnika w kW | 57 kW (77 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2370 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 3 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.100 kg |
| Długość w mm | 5.100 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
| Drugi zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Radio i dźwięk | Radio, System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Lodówka nie działa na gazie
Lokalizacja
Niemcy, Kranenburg
Kod Pocztowy: 47559
Odległość:
... km
Nie. #172822
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Karmann LT 28
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 09:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.