Nie. #223696
Okazja do zakupu
Karmann Distance Wide
Ta aukcja wygasła (wt., 12.05.2026, 15:28)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Karmann |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Distance Wide |
| Modell | Distance Wide |
| Początkowa rejestracja | 03/1995 |
| Przebieg | 230.000 km |
| Podwozie | VW |
| Moc silnika w kW | 75 kW (102 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2383 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.670 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Heilbronn
Kod Pocztowy: 74076
Odległość:
... km
Nie. #223696
Okazja do zakupu
Karmann Distance Wide
Ta aukcja wygasła (wt., 12.05.2026, 15:28)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.