Nie. #230762
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Karmann Dexter 4x4
Ładowanie ...
(pon., 01.06.2026, 11:12)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 20% VAT.)
Cena wydania:
... €
(w tym 20% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Karmann |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Dexter |
| Model | 4x4 |
| Początkowa rejestracja | 05/2021 |
| Przebieg | 36.900 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1995 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Napęd na wszystkie koła | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Felgi aluminiowe | |
| Filtr cząstek stałych |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Austria, Seeboden
Kod Pocztowy: 9871
Odległość:
... km
Nie. #230762
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Karmann Dexter 4x4
Ładowanie ...
(pon., 01.06.2026, 11:12)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 20% VAT.)
Cena wydania:
... €
(w tym 20% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.