Nie. #218225
Okazja do zakupu
Karmann Colorado Edition
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 14:33)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Karmann |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Colorado |
| Model | Edition |
| Początkowa rejestracja | 04/2003 |
| Przebieg | 216.000 km |
| Podwozie | VW |
| Moc silnika w kW | 75 kW (102 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2461 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.500 kg |
| Długość w mm | 5.800 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Przód, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Felgi aluminiowe | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie USB |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Ślady użytkowania współmierne do wieku.
Początkowa warstwa rdzy na progach.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Erlangen
Kod Pocztowy: 91058
Odległość:
... km
Nie. #218225
Okazja do zakupu
Karmann Colorado Edition
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 14:33)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.