Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
| Marka | Joint |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Extreme 146 |
| Początkowa rejestracja | 05/2009 |
| Przebieg | 105.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 3 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie AUX, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Dane pojazdu
Producent: Joint
Model: Extreme
Pojazd bazowy: Fiat Ducato
Pierwsza rejestracja: 01.04.2009
Przebieg: ok. 105 000 km
Silnik: 2,3-litrowy diesel
Moc: 96 kW / 131 PS
Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna skrzynia biegów
Dopuszczalna masa całkowita: 3,5 tony
Ładowność: ok. 700 kg
Długość: 6,50 m
Poprzedni właściciel: 2
TÜV ważny do: 03/2028
Test gazowy ważny do: 05/2027
Wyposażenie i najważniejsze cechy
Półzintegrowany kamper
Klimatyzacja kabiny
4 siedzenia, w tym 3 siedzenia z pasami bezpieczeństwa
3 miejsca do spania
Gaśnica i alarm gazowy
Miejsce na butlę gazową 2x 11 kg
Czujnik zderzeniowy Monocontrol do obsługi gazu podczas jazdy
Tylny luk serwisowy, ładowany również z łóżka
Markiza Fiamma
Oddzielna szyna do mocowania markizy
Tylny bagażnik na 2 rowery
Automatyczny system satelitarny 12 V z telewizorem 12 V
System solarny z oddzielnym akumulatorem
Duża lodówka z pojemnikiem na lód
Piekarnik gazowy
Płyta gazowa (odnowiona w 2025 r.)
Podgrzewacz Truma Combi z 10-litrowym zbiornikiem ciepłej wody
100-litrowy zbiornik świeżej wody i ścieków
Opony całoroczne
Konserwacja i wymiany
Wymiana paska rozrządu, pompy wody + wymiana oleju przeprowadzona 03/2026
Przeprowadzono coroczny serwis (dostępne faktury)
Opony i tylne hamulce wymienione ok. 30 000 km temu
Wymieniono alternator i reflektory
Wydech (tylny tłumik) wymieniony w 2023 r.
Wymieniono płytkę drukowaną Truma i silnik wentylatora
Materac i pokrowce na siedzenia wymienione w 2025 r.
Odnowione krany wodne
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz