Nie. #126999
Zakończenia
Itineo RB 2690
Koniec aukcji: wt., 12.08.2025, 10:44
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Itineo |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | RB 2690 |
| Początkowa rejestracja | 07/2013 |
| Przebieg | 79.200 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.900 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzenia zewnętrzne wynikające z wieku, takie jak blaknięcie lakieru,
wyblakłe naklejki i paski dekoracyjne oraz pęknięcia elementów plastikowych.
Wiele elementów materiałowych we wnętrzu zostało wymienionych i odnowionych.
Rozkładane łóżko zostało usunięte w celu zmniejszenia wagi.
Położono wykładzinę, którą można zdjąć w dowolnym momencie.
Tylny luk dachowy został zastąpiony wentylatorem Maxxfan.
Okno w części sypialnej zostało wymienione z powodu włamania.
Lokalizacja
Niemcy, Bous
Kod Pocztowy: 66359
Odległość:
... km
Nie. #126999
Zakończenia
Itineo RB 2690
Koniec aukcji: wt., 12.08.2025, 10:44
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.