Nie. #223231
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Itineo MD740
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 12:20)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Itineo |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | MD740 |
| Początkowa rejestracja | 05/2009 |
| Przebieg | 120.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.900 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Drugi zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Hiszpania, Almería
Kod Pocztowy: 04009
Odległość:
... km
Nie. #223231
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Itineo MD740
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 12:20)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.