Nie. #223611
Aktywny
Hymer Van 522
Ładowanie ...
(pt., 29.05.2026, 09:54)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Van 522 |
| Początkowa rejestracja | 07/2007 |
| Przebieg | 101.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Zarysowanie lewego tylnego światła.
Lokalizacja
Niemcy, Hamburg
Kod Pocztowy: 22529
Odległość:
... km
Nie. #223611
Aktywny
Hymer Van 522
Ładowanie ...
(pt., 29.05.2026, 09:54)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.