Nie. #125049
Już niedostępne
Hymer Tramp 155
Koniec aukcji: sob., 02.08.2025, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Tramp 155 |
| Początkowa rejestracja | 01/1990 |
| Przebieg | 214.500 km |
| Podwozie | Peugeot |
| Moc silnika w kW | 54 kW (73 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.100 kg |
| Długość w mm | 5.530 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Mocowanie tylnej sprężyny
Stopień schodów VR zgniły
Podłoga od przedniej osi do tylnej po lewej i prawej stronie
Osłona osi
Przewód hamulcowy tylny lewy i prawy
= Wstępna inspekcja TÜV
+ Uszkodzenie przez wodę po prawej stronie obok bocznego okna
Ogrzewanie i toaleta obecnie nie działają
Uszkodzony przekaźnik fotela pasażera (sam akumulator pokładowy nie jest uszkodzony)
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Bad Münstereifel
Kod Pocztowy: 53902
Odległość:
... km
Nie. #125049
Już niedostępne
Hymer Tramp 155
Koniec aukcji: sob., 02.08.2025, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.