Nie. #209939
Okazja do zakupu
Hymer t578 cl
Ta aukcja wygasła (pon., 27.04.2026, 12:35)
Dostępność: 22. Juli 2026
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | t578 cl |
| Początkowa rejestracja | 11/2013 |
| Przebieg | 63.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 81 kW (110 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2286 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Podczas cofania trzy gałęzie przebiły tylną ścianę. Uszkodzenie jest nowe i dlatego nie zostało jeszcze naprawione. Zostanie profesjonalnie naprawione.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Spropckhövel
Kod Pocztowy: 45549
Odległość:
... km
Nie. #209939
Okazja do zakupu
Hymer t578 cl
Ta aukcja wygasła (pon., 27.04.2026, 12:35)
Dostępność: 22. Juli 2026
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.