Nie. #219368
Aktywny
Hymer Starline 640
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 10:50)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Starline 640 |
| Początkowa rejestracja | 12/2000 |
| Przebieg | 183.400 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 95 kW (129 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2148 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 3 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.640 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio, Radio / CD, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth |
Opis ogólny
Znane wady
Widoczne są ślady użytkowania wynikające z wieku:
Drobne wgniecenia i ślady zużycia na zewnątrz
farba na spojlerze łuszczy się miejscami ze względu na wiek i światło słoneczne
Umywalka jest odbarwiona, prawdopodobnie z powodu silniejszego środka chemicznego używanego w przeszłości.
Te punkty są głównie wizualne i nie wpływają na ogólny dobry stan pojazdu.
Lokalizacja
Niemcy, Bad Zwischenahn
Kod Pocztowy: 26160
Odległość:
... km
Nie. #219368
Aktywny
Hymer Starline 640
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 10:50)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.