Nie. #227188
Aktywny
Hymer ML-T 580
Ładowanie ...
(czw., 21.05.2026, 09:36)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Zarezerwowana cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | ML-T 580 |
| Początkowa rejestracja | 12/2024 |
| Przebieg | 6.286 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 140 kW (190 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1950 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.547 kg |
| Długość w mm | 6.985 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Napęd na wszystkie koła | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Czujnik światła | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Prawy narożnik na szczycie dachu ma pęknięcie, ale jest ono nadal naprawiane.
Lokalizacja
Niemcy, Kassel
Kod Pocztowy: 34117
Odległość:
... km
Nie. #227188
Aktywny
Hymer ML-T 580
Ładowanie ...
(czw., 21.05.2026, 09:36)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Zarezerwowana cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.