Nie. #208279
Aktywny
Hymer Grand Canyon S 4x4 Schlafdach
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 09:47)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Furgonetka |
| Model | Grand Canyon S 4x4 Schlafdach |
| Początkowa rejestracja | 02/2022 |
| Przebieg | 54.000 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 140 kW (190 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2987 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.100 kg |
| Długość w mm | 5.980 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Napęd na wszystkie koła | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Schwerin
Kod Pocztowy: 19055
Odległość:
... km
Nie. #208279
Aktywny
Hymer Grand Canyon S 4x4 Schlafdach
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 09:47)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.