Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Furgonetka |
| Model | Grand Canyon S |
| Początkowa rejestracja | 01/2024 |
| Przebieg | 4.591 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1950 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.932 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Czujnik światła | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
1. materiał maty w komorze silnika został uszkodzony przez zwierzę - podczas ostatniego przeglądu warsztat Mercedesa nie stwierdził żadnych usterek technicznych w tym zakresie. Następnie pod pojazdem umieszczono matę, aby zapobiec przedostawaniu się zwierząt do komory silnika - od tego czasu nie zaobserwowano dalszych incydentów.
2. podczas cofania uderzono w rynnę na dachu nad lewymi tylnymi drzwiami - niewielkie uszkodzenie zostało całkowicie naprawione, polakierowane i przeprowadzono dodatkową konserwację ubytków. Ponieważ nie ma już widocznych uszkodzeń, prosimy o zapoznanie się ze zdjęciami zewnętrznymi w sekcji zdjęć.
3. szyba w drzwiach przesuwnych wykazuje w niektórych miejscach niewielką kondensację - widoczną tylko przy oglądaniu od wewnątrz. Ze względu na brakującą kategorię zaznaczyłem "bez funkcji", ale wszystkie funkcje okna + plisowana roleta i moskitiera są nieograniczone.
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz