Nie. #112045
Sprzedany
Hymer Exsis t 588
Koniec aukcji: pt., 29.08.2025, 08:16
Dostępność: natychmiast
Cena młotka:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Exsis t 588 |
| Początkowa rejestracja | 07/2016 |
| Przebieg | 21.965 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.950 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Niewielkie otarcie lakieru / minimalna rysa z tyłu, w prawym górnym rogu lub pośrodku (patrz zdjęcia)
Odłamanie górnej części listwy ozdobnej pod lewymi tylnymi drzwiami garażu (patrz zdjęcie)
Otarcie w jednym miejscu na osłonie koła, z tyłu po prawej stronie (patrz zdjęcie)
Korba wywietrznika dachowego lekko ciągnie w dół podczas otwierania wywietrznika dachowego
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Reichenschwand
Kod Pocztowy: 91244
Odległość:
... km
Nie. #112045
Sprzedany
Hymer Exsis t 588
Koniec aukcji: pt., 29.08.2025, 08:16
Dostępność: natychmiast
Cena młotka:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.