Nie. #207359
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hymer Exsis t 474
Ładowanie ...
(wt., 07.04.2026, 09:37)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Exsis t 474 |
| Początkowa rejestracja | 03/2020 |
| Przebieg | 23.150 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 118 kW (160 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.590 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, System dźwiękowy, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Trzecie światło hamowania LED Jokon działa, ale jest lekko zawilgocone.
Reflektor LED w jadalni ma luźny styk.
Lokalizacja
Niemcy, Grefrath
Kod Pocztowy: 47929
Odległość:
... km
Nie. #207359
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Hymer Exsis t 474
Ładowanie ...
(wt., 07.04.2026, 09:37)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.