Nie. #219822
Aktywny
Hymer Eriba Nova 540A
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 14:09)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil przyczepy kempingowej
| Marka | Hymer |
| Model | Eriba Nova 540A |
| Początkowa rejestracja | 05/2003 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 1.600 kg |
| Mover / pomoc w manewrowaniu | Nie |
| HU ważny | Tak |
| HU ważne do | 06/2027 |
| Długość w mm | 7.150 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Sprzęgło antypoślizgowe | Tak |
| Parking / klimatyzator dachowy | Nie |
| Liczba miejsc do spania | 4 |
Sprzęt
| Łóżko pojedyncze | |
| Zaciemnienie okna | |
| Ogrzewanie gazowe | |
| WC |
Opis ogólny
Znane wady
Przednia szyna lekko uszkodzona, przednia prawa szyba uszkodzona, ale szczelna.
Lokalizacja
Niemcy, Crailsheim
Kod Pocztowy: 74564
Odległość:
... km
Nie. #219822
Aktywny
Hymer Eriba Nova 540A
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 14:09)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.