Nie. #218981
Okazja do zakupu
Hymer CS 544 K
Ta aukcja wygasła (czw., 30.04.2026, 14:00)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | CS 544 K |
| Początkowa rejestracja | 03/2000 |
| Przebieg | 195.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 90 kW (122 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.400 kg |
| Długość w mm | 5.700 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Issigau
Kod Pocztowy: 95188
Odległość:
... km
Nie. #218981
Okazja do zakupu
Hymer CS 544 K
Ta aukcja wygasła (czw., 30.04.2026, 14:00)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.