Nie. #225045
Aktywny
Hymer Car 302
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 09:23)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Hymer |
| Kategoria | Furgonetka |
| Model | Car 302 |
| Początkowa rejestracja | 12/2011 |
| Przebieg | 39.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 88 kW (120 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.300 kg |
| Długość w mm | 5.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ISOFIX | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Czujnik światła | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Dach przemalowany, ponieważ oryginalna farba złuszczyła się, jak w każdym Ducato.
Uszkodzenie dachu przez grad tylko częściowo naprawione. Jest to tylko wada wizualna i nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem samochodu.
Lokalizacja
Niemcy, Worms
Kod Pocztowy: 67549
Odległość:
... km
Nie. #225045
Aktywny
Hymer Car 302
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 09:23)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.